Piknik Wesoła

2 czerwca 2012 roku, na Hipodromie odbył się Piknik - Wesoła. Choć pogoda nie zachęcała do spacerów mieszkańcy Wesołej licznie przybyli na imprezę.

Jak co roku, nasza szkoła miała tam swoje miejsce, gdzie pod namiotem można było dowiedzieć się czegoś o szkole i poznać ideę integracji oraz skosztować domowych wypieków. Ważnym elementem uczestnictwa w pikniku był występ uczniów na scenie. Dzieci z klasy "0b" pod opieką Pani Ewy Knop oraz dzieci ze świetlicy pod opieką Pani Joanny Witomskiej - prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Ogłoszenie

Zajęcia karate w SP 174 - Wesoła dla dzieci „świetlicowych” i nie tylko! Uczniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin Wesoła w porozumieniu z dyrekcją szkoły, planuje uruchomienie zajęć (w środy- 13.00 – 14.00), począwszy od grudnia 2012. Miesięczny koszt – 60zł. Prowadzący Zbigniew Ostrowski , mgr AWF, instruktor z 35-nią praktyką, a od 14-tu lat związany pracą trenerską w SP 173 –Os. Stara Miłosna . Powstanie sekcji, jest uwarunkowane ilością uczestników, a w związku z tym, rodziców  potencjalnych chętnych, proszę jeszcze w listopadzie o kontakt w sprawie naboru – 604 107 118.

Zbigniew Ostrowski