Piknik Wesoła

2 czerwca 2012 roku, na Hipodromie odbył się Piknik - Wesoła. Choć pogoda nie zachęcała do spacerów mieszkańcy Wesołej licznie przybyli na imprezę.

Jak co roku, nasza szkoła miała tam swoje miejsce, gdzie pod namiotem można było dowiedzieć się czegoś o szkole i poznać ideę integracji oraz skosztować domowych wypieków. Ważnym elementem uczestnictwa w pikniku był występ uczniów na scenie. Dzieci z klasy "0b" pod opieką Pani Ewy Knop oraz dzieci ze świetlicy pod opieką Pani Joanny Witomskiej - prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Ogłoszenie

8 października 2012 roku nasza szkoła otrzymała prestiżowy certyfikat "Wars i Sawa". O jego posiadanie corocznie ubiega się kilkaset warszawskich szkół.

Jest to program wspierania uczniów uzdolnionych. Patronat nad programem sprawuje Pani Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz. Nasza szkoła pierwszy raz złożyła projekt programu i  praca została doceniona przez szacowną kapitułę. To ogromny sukces dla tak niewielkiej szkoły jak nasza.

Więcej …